ANASAYFA > TİCARİ

Showroom

Ürettiği aydınlatma aygıtlarının hem görünüşünü, hem de performansını sergilemek isteyen LAMP 83, ilk modern showroom’unu 1989 yılında Karaköy Bankalar Caddesi’ndeki yerinde açtı. Sektörde bir ilk olan bu showroom, büyük bir ilgi görünce firma, 1994’te taşındığı Kağıthane’deki yerinde daha da büyük bir showroom düzenlemesine gitti. Burada Türkiye’de ilk defa ‘Doğru Aydınlatma’nın’ farklılıklarını ortaya koyan bir demo merkezi yapıldı.

 

Zaman içinde ürünlerin gelişimine paralel olarak gelişen showroom, yaklaşık 600 m2’lik bir alana ulaştı. LED teknolojisinin gelişmesi ve LED kullanılan ürünlerin sayısının artmasıyla beraber tüm LED ve otomasyon uygulamalarını da, ayrı bir bölümde topladı.

 

LAMP 83, yeni fabrikasında showroom konseptini bambaşka bir seviyeye taşımaya hazırlanıyor. İlkbahar aylarında hazır olması planlanan showroom, 2000 m2'lik alanı ile ürün teşhirinin yanı sıra aynı zamanda bir 'aydınlatma simülasyon merkezi' olarak hizmet verecek. 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.