ANASAYFA > TİCARİ

Ar-Ge / Laboratuvar

 
 

LAMP 83, kendi bünyesindeki 25 ayrı test yapılabilen ve periyodik olarak denetlenen laboratuvarı, mühendisleri ve tasarımcılarıyla beraber yeniliklere ve değişime açık olma özelliğini korur. Firma her yıl Ar-Ge'ye ayırdığı bütçeyi arttırarak, sürdürülebilir bir gelişimin peşinden koşarken, sektördeki öncülüğünü devam ettirebilmek için araştırma ve geliştirme proseslerini sürekli olarak yürütür.

 

EN 60598 standartlarında tasarımlar yapmak ve ürünler üretmek için uluslararası standartlardaki test laboratuvarında;  mekanik, elektriksel ve ısıl testler yapılır. Böylece ürünlerin kullanıcı sağlığı ile güvenliği ve ürün kalitesi açısından uluslararası standartlara uygunluğu denetlenmiş olur.

 

Laboratuvarda, lamba ve balast gibi elektriksel ve elektronik parçaların ömürlerini maksimize edecek ısı ve termal direnç testleri; cam, hareketli parçalar ve plastik malzemeler için yapılan sağlamlık ve güvenlik testleri; kaçak akım, yanmazlık, izolasyon, topraklama gibi kullanıcı güvenliği testleri ile performans ve verimlilik testleri devamlı olarak yapılmaktadır.

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.