ANASAYFA > TİCARİ

Proje

 

Aydınlatmada yatırım ve işletme bütçesine uygun olarak doğru ve etkin projelendirmenin, “Aydınlatma Tekniği” konusunda deneyimli ve uzman ekipler tarafından yapılması gerekir. Bünyesinde çalıştırdığı elektrik mühendisleri, elektronik mühendisleri ve mimarlar sayesinde LAMP 83, çalışma yaptığı tüm mekanlar için aydınlatma projesi hazırlamaktadır. Bu sayede mekanın gerektirdiği standartlara uygun, konforlu, uzun ömürlü ve ekonomik bir çalışmayla Doğru Aydınlatma’nın yakalanması sağlanmaktadır. 

 

LAMP 83, proje çalışmaları esnasında DIALux EVO ve Relux programlarını kullanmakta, bu sayede müşterilerine aydınlatılacak olan mekanın simülasyonu ile canlandırılmış görsellerini sunmaktadır.

 

LAMP 83 dünyanın en çok kullanılan ve önde gelen üreticilerin aydınlatma verilerini de içeren profesyonel aydınlatma planlama programı DIALux ile 2014 yılında imzaladığı anlaşma sonrası öncelikli ortak (Premium Partner) oldu. Bu anlaşmayla beraber, LAMP 83 ürünleri, aydınlatma aygıtı kütüphanesi ve Lumsearch web sitesinde plug in şeklinde yer alıyor. Dünya ve Avrupa’nın en büyük aydınlatma firmalarının çalışmalarında kullandığı DIALux’un Evo 1 ve Evo 3 versiyonları, toplamda 189 ülkeden 560.000 profesyonel kullanıcıya ulaşıyor. Türkiye’de ise 7.000’den fazla profesyonel, DIALux ile çalışıyor. LAMP 83, DIALux ile çalışmaya başlayan 183. uluslararası aydınlatma firması oldu.

 

LAMP 83 proje ekibi, DIALux EVO ile hazırlanan projelerle müşteri memnuniyetini maksimumda tutmayı hedefliyor. Üç boyutlu görsel canlandırmalar ve hesaplamaların kusursuzluğu sayesinde LAMP 83, ürünlerini tercih eden profesyoneller için vazgeçilmez olmaya devam edecek.

 

Örnek bir proje çalışmasını görmek için lütfen tıklayın.

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.