ANASAYFA > TİCARİ

Üretim

50 yılı aşkın bir süredir ticari faaliyetlerini sürdüren LAMP 83, bu uzun yolculuk boyunca her zaman imalatçı kimliğiyle öne çıkmıştır. Yılda 1.000.000 aydınlatma aygıtı üretme kapasitesine ulaşan LAMP 83, kendi markasına ait ürünleri 8.000 m2 açık, 14.000 m2 kapalı alana sahip olan yeni fabrikasında, kendi birikimi ve teknolojisiyle imal etmeye devam etmektedir.

 

LAMP 83 üretim aşamasında kullandığı hammadde, yarı mamul ve elektronik parçalar içerisinde, kalitesine güvenmediği ürünleri kesinlikle kullanmaz. Bu ürünlerin satın alma deposuna girişten, hazır aydınlatma aygıtları olarak sevkiyat için paketlenmelerine kadar geçen üretim sürecinin her aşaması, kalite standartları çerçevesinde kontrol edilir.

 

Üç boyutlu tasarım programlarının kullanılması sayesinde üretim aşamasına geçilmeden evvel, olası birçok sorunun üstesinden gelinip, daha yüksek bir üretim kalitesine ulaşılmaktadır.

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.