ANASAYFA > TEKNİK BİLGİLER

LED'ler ve Lamp 83

Aydınlatma dünyasının geleceğinin LED’e doğru ilerlediğini gören LAMP 83, her zamanki yenilikçi yaklaşımı ile 2006 yılından itibaren aydınlatma aygıtlarında LED kullanımı için çalışmalara başladı.

2010’dan bu yana LED’li ışık kaynağına sahip standart ürünleri kataloğuna dahil ederek satışa sunan LAMP 83, geçen bu yıllar içinde LED teknolojisini etkin kullanabilmek için gereken Ar-Ge çalışmalarını yapmış ve büyük tecrübe kazanmıştır.

 

LAMP 83, LED ışık kaynağına sahip ürünlerinin montajını, anti-statik zemine montaj hattı üzerinde yaparak; statik elektrik nedeniyle uzun vadede yaşanabilecek problemleri önlemektedir. 

LAMP 83, 50 yılı aşkın bir süredir kaliteden ödün vermeyen yaklaşımını LED teknolojisine de yansıtmıştır. Üretilen LED’li aydınlatma aygıtlarında LED seçimleri, sürücü seçimleri, reflektör veya lens tercihleri, gövde ve soğutucu tasarımlarım, malzeme kalitesi varsa kullanılan camların şeffaflık derecesi gibi tüm unsurlarda mümkün olan en yüksek verimi alacak şekilde çalışma yapılmaktadır.