ANASAYFA > KURUMSAL

Personel Politikası

 

1963 yılından bu yana kaliteden ödün vermeden çalışan LAMP 83, özgün tasarımları, doğru aydınlatma bilinci, sektördeki girişimci ve öncü çizgisiyle kısa sürede Türkiye'nin kendi alanında lider kuruluşu olmuş ve 50 yılı aşkın süredir bu çizgisini devam ettirmiştir.

 

LAMP 83, yarım yüzyıldır yakaladığı çizginin ve LAMP 83 markasının oluşturulması, bugünlere yükseltilerek getirilmesi aşamasında sektörün ve alanının en yetkin ve uzman kişileriyle birlikte çalışmış ve firmaya katkıda bulunacak kişilerle çalışmaya özen göstermiştir.

 

Firma Çalışan Profili

54 yıllık tecrübenin ışığında, firma genelinde çalışanların eğitimli ve konusunda uzman olmasına, her zaman önem verilmiştir.

 

Üretmekte olduğu ürün ve parçaların tasarımlarının kendisine ait olmasına, bu tasarımların tescil edilmesine ve bütün bu aşamalarda kalite anlayışına büyük özen gösteren LAMP 83 kadrosunda  13 kişilik Ar-Ge kadrosu ve Endüstriyel Tasarım departmanı çalışanları önemli bir rol oynamaktadır.

 

Tesis ve rakamlardan bağımsız olarak bir markanın en büyük kazanımının nitelikli insan kaynağı olduğuna inanan LAMP 83; yeni fabrika binasında çalışanları için spor salonu, hobi alanı ve 60 kişilik konferans salonu gibi imkanları hayata geçirmiştir.

 

İnsan Kaynakları ve Personel İle İlgili Prensipler

Ülke genelinde ve yurtdışında müşterilerine aynı zamanda aydınlatma proje hizmeti sunarak, aydınlatma konusunda bilgilendirme ve doğru aydınlatma anlayışı oluşturma ve yaygınlaştırma misyonunu 21 kişilik satış pazarlama kadrosuyla yürüten LAMP 83'ün insan kaynakları prensipleri arasında;

 

  • Konusunda yetkin ve bilgi birikimine sahip,
  • Firmaya katma değer yaratma çabası içinde olan,
  • Edindiği ve sahip olduğu bilgi / becerileri birlikte çalıştığı kişiler ile paylaşma ve onlara sunma gayreti gösteren,
  • Kendini geliştirme çabası içinde, yenilikleri izleyen, çevresine ve öğrenmeye ilgili / istekli,
  • Yaratıcı, işi ve kendi ile ilgili sürekli daha iyiyi hedefleyen, personel ile çalışmak ve bu prensipleri firma bütününde uygulamak yer almaktadır.

 

Firma Eğitim Politikası

Şirket İçi Eğitim: Misyonu ve şirket çizgisi nedeniyle çalışanlarını sürekli eğitme ve onlara daha fazlasını öğretme çabası içinde olan LAMP 83; verdiği işbaşı eğitimlerin yanı sıra görev alınan departmanla ilgili planlı ya da planlı olmayan eğitimler vermekte, bunu etkileşim içinde olunan departmanlarla ilgili verdiği eğitimlerle bütünlemektedir. Bütün bunlara ek olarak çağımızın zorunluluklarından olan üretimin her aşamasında ve her bireyde kalite bilinci ve çevre duyarlılığı yaklaşımı sonucu çalışanlarını kalite, çevre yönetimi, ilkyardım gibi alanlarda da eğitmektedir.

 

Şirket Dışı Eğitim: Sektörün lider ve öncü firması olarak; bir çok yeniliği sunma, ürün ve kullanılan komponentlerin kalitesinin sürekli geliştirilmesi, müşterilere sürekli daha iyi ürün ve hizmeti sunma farklılıklarımızın çalışanların eğitimi ile sürdürülebileceğinin bilincinde olan LAMP 83, gerek sektörle gerek kişilerin uzmanlık alanları ile ilgili şirket dışı eğitimleri maddi ve manevi olarak desteklemekte, bunu şirkete yapılan bir yatırım olarak değerlendirmektedir.

 

Sizler de LAMP 83 ailesinin bir parçası olmak ve bizimle aynı yolda yürümek istiyorsanız, www.yenibiris.com internet sitesindeki sayfamızdaki iş ilanlarını takip etmenizi rica ederiz. 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.