MEDYA > HABERLER

COLIN’S ’in aydınlatmadaki tercihi LAMP 83...
Tarih : 07.04.2020

COLIN’S ’in aydınlatmadaki tercihi LAMP 83

 

15 yılı aşkın bir süredir hem yurtiçi, hem de yurt dışı mağazalarının aydınlatması için LAMP 83’e güvenen COLIN’S, Karşıyaka Hilltown AVM’deki mağazasında da LAMP 83 ile çalıştı.

 

38 ülkedeki 600’den fazla mağazası ile Türk hazır giyim sektörünün en büyük markalarından birisi olan COLIN’S, uluslararası arenada büyümeye devam ediyor. 2000’li yılların başından bu yana COLIN’S in mağaza aydınlatması işini üstlenen LAMP 83, markanın son dönemde Türkiye’de açtığı önemli mağazalardan Karşıyaka Hilltown AVM mağazasının aydınlatmasını da üstlendi. 

 

536 m2’lik mağazanın aydınlatmasında LAMP 83’ün A++ enerji verimli ailesi R-FLEX’in, spot ve ankastre versiyonlarına yer verildi. Mağazanın girişinde kullanılan ankastre ürünlerin yanı sıra, vitrinler mankenleri üzerinde daha da yoğun bir ışık elde etmek için kanatlı versiyon spotlar kullanıldı. Denim alanlarında kullanılan turuncu ve yeşil renkli cam sarkıtlar ise, COLIN’S ‘e özel olarak geliştirilmiş ürünler olarak dikkat çekiyor. Genel olarak homojen bir aydınlatmanın tercih edildiği mağazada, toplam 306 adet ürün ve 268 metrelik ray kullanıldı.

 

COLIN’S Mimari Departman Müdürü Mimar Haluk Yılmaz, mağazalarının aydınlatması için tercihlerini: ‘Öncelikle satılacak ürünlerin üzerinde doğru şiddet ve renkte ışık düştüğünden emin olmak istiyoruz. Devamında hem mekanın bir bütün olarak insanı yormayacak ve rahat hissettirecek şekilde aydınlatılmış olmasına, hem de mağazanın davetkar olmasına özen gösteriyoruz. Aydınlatmadaki hedefimiz temel olarak müşterinin ilgi göstereceği ve kendisini rahat hissedeceği bir tasarımın yakalanması.’ şeklinde özetliyor.  

 

Bu tasarım hedeflerinin ardından, armatürlerin görüntüsü, boyutu, kullanılan malzeme kalitesi ve enerji tüketimi gibi konulara da dikkat ettiklerini belirten Haluk bey, LAMP 83 ile çalışma sebeplerini şöyle özetliyor: ‘Mağazalarımızda doğru aydınlatma değerlerinin sağlandığından ve kullanılan malzemenin kalitesinden eminiz. Fiyat/fayda ilişkisi, profesyonel kadrosu ve kurumsal şirket yapısı, LAMP 83’ü bizim için projelerimizde değerli bir ortak yapıyor.’


LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar, firmanın COLIN’S ile işbirliğini şu şekilde değerlendirdi:

‘Türk hazır giyim sektörünün devlerinden COLIN’S ile olan işbirliğimiz,her iki tarafın da birbirini iyi anladığı, karşılıklı olarka fayda yaratmaya çalıştığı, birbirine güven duyduğu ve tamamen şeffaf şekilde yürütülen partnerliğe dönüşmüş vaziyette. Müşterimizin tüm mağazalarını aydınlatıyor olmamız sayesinde LAMP 83’ün ışığını 30’un üzerinde ülkeye de taşımış vaziyetteyiz.COLIN’S gibi kıymetli ve büyük bir müşterinin, bu kadar uzun bir süredir bizi çözüm ortağı olarak görmesi, LAMP 83’ün müşterileri için sadece bir tedarikçi olmanın çok ötesine geçebildiğini gösteriyor. Sağladığımız, ürün kalitesi, proje hizmeti, üretim süresi, satış sonrası destek gibi tüm açıları kapsayan bir hizmet bütünü sayesinde, müşterilerimiz için teknolojiye paralel olarak gelişime açık bir çözüm ortağı olabiliyoruz. COLIN’S ile Türkiye’de eşine az rastlanır, böylesine bir çözüm ortaklığını, çok uzun zamandır sürdürebiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.’

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.