MEDYA > HABERLER

İnsan Odaklı Aydınlatma®, LAMP 83 farkıyla hizmetinizde…
Tarih : 25.01.2020

 

İnsan Odaklı Aydınlatma®, LAMP 83 farkı ve yepyeni platformuyla hizmetinizde…

 

Tüm Dünyanın üzerinde konuştuğu, geleceğin aydınlatma teknolojisi, bugünden hizmetinizde! Bir LAMP 83 klasiği, LAMP 83 teknolojisi, LAMP 83 tescilli geleceğin ışık sistemi, şimdi tüm detayları ve merak edilenleri ile www.insanodakliaydinlatma.com.tr adresinde!

 

Avrupa Aydınlatma Birliği Lighting Europe başta olmak üzere AB ve Amerika kökenli bilimsel aydınlatma kurum ve kuruluşlarının tavsiye ettikleri; insanların sirkadiyen ritmini destekleyen ve bu ritimlere uyumlu şekilde fonksiyon göstererek insan biyolojisi, psikolojisi, verimi,  konsantrasyonu ve performansını destekleyen geleceğin aydınlatma sistemi İnsan Odaklı Aydınlatma® LAMP 83 teknolojisi ve farkıyla şimdiden hayat buldu.

 

Eğitim alanları, hastaneler, ofisler, perakende alanları, yaşlı bakım tesisleri ve benzeri bir çok projede uygulama alanı bulunan, şimdiden üzerine yüzlerce bilimsel makale yayımlanan İnsan Odaklı Aydınlatma® teknolojisi, artık LAMP 83 farkı ve teknolojisiyle hizmetinizde.

 

İnsan Odaklı Aydınlatma® hakkında daha fazla bilgi edinmek ve, uygulama alanı olan projelerinizde fark yaratmak için sizi www.insanodakliaydinlatma.com.tr adresine bekliyoruz.

 

Sitemizi şimdi ziyaret edin, kısa animasyon filmini izleyin, hemen randevu için iletişime geçin ve geleceğin aydınlatma sistemine şimdiden sahip olun. Başta çalışanlarınız olmak üzere, tüm müşterileriniz için olumlu fark yaratın. Rekabet ortamında, katma değerle sizi öne geçirmemiz için

 

İnsan Odaklı Aydınlatma® ile tanışmak ve projelerinize katacağı değer ile rekabet ortamında öne geçmek için sizleri www.insanodakliaydinlatma.com.tr adresine bekliyoruz.

 

İnsan Odaklı Aydınlatma® animasyon filmini izlemek için tıklayın.

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.