MEDYA > HABERLER

LAMP 83, İngiltere, Gürcistan ve Arnavutluk’a da açıldı
Tarih : 18.02.2020

LAMP 83, İngiltere, Gürcistan ve Arnavutluk’a da açıldı…

 

İhracat alanındaki çalışmalarını hız kesmeden sürdüren LAMP 83, İngiltere, Gürcistan ve Arnavutluk için imzalanan yeni distribütörlük anlaşmalarıyla yurt dışındaki ticaret ağını daha da genişletti.

 

 

1985’ten bu yana ihracat yapan ve 2025 kurum vizyonu kapsamında çalışmaya devam eden LAMP 83, imzaladığı yeni distribütörlük anlaşmaları ile kendi markasını taşıyan ürün ve sistemlere distribütörlük ağıyla erişilebilen ülke sayısını daha da arttırdı.

 

LAMP 83, İngiltere’den Sirius Lighting ve NRG Illumination, Gürcistan’dan Archtrade ve Arnavutluk’tan Mr. Light firmalarıyla son dönemde imzaladığı yeni distribütörlük anlaşmaları sayesinde 2020’ye de hızlı başladı.

 

Büyüme stratejisinde ihracat satış noktalarını kalıcı bir şekilde yapılandıran LAMP 83, imza attığı yeni anlaşmalarla, özellikle Avrupa’daki yeni pazarlara, ürün ve hizmetlerini doğrudan sunma şansı yakalarken; uluslararası rekabette önde yer alarak, artan ihracat payıyla da ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve farklı coğrafyalarda ışığını parlatmaya devam ediyor.

 

Kurumsal vizyonu ve büyüme planları çerçevesinde, düşük kalite / düşük fiyat rekabetinin etkin olduğu pazarlar yerine;  tasarım, kalite, enerji verimliliği, otomasyon, sistem çözümü, nitelik ve hizmet yoğun pazarlara konsantre olan LAMP 83, ağırlığı Avrupa’da olmak üzere 13 ülkeye ulaşan distribütör ağını büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

 

Kısacası 1963 yılında Karaköy Bankalar caddesinde başlayan LAMP 83 ışığının yolculuğu, 57 yıl sonra uluslararası pazarlarda güvenle sürüyor.

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.