MEDYA > HABERLER

Hugo Boss ofisinde LAMP 83 şıklığı...
Tarih : 30.01.2020

Hugo Boss ofisinde LAMP 83 şıklığı

 

Moda dünyasının en prestijli markalarından Hugo Boss’un, tasarımı ve uygulaması Sekmen & Partners tarafından yapılan Türkiye merkez ofisinin aydınlatmasını LAMP 83 üstlendi.

 

İzmir’de üretim tesisi de bulunan dünyanın önde gelen moda markalarından Hugo Boss’un İstanbul Gayrettepe’de yer alan merkez ofisi LAMP 83 tarafından aydınlatıldı. Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde yer alan ve proje yönetimi Sekmen & Partners firması tarafından üstlenilen ofiste, LAMP 83’ün ofis kullanımı için özel olarak tasarlanmış, kamaşma kontrollü ve yüksek verimli ARK-S, OPTIO ve SIGHT ailelerinden ürünlere yer verildi. Böylece tüm ofis çalışanları için ihtiyaç duyulan doğru aydınlık seviyeleri, konforlu bir ışıkla yakalanmış oldu.

 

Hugo Boss ofisinin aydınlatma projesini değerlendiren LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar ‘Modern çalışma hayatında, günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofislerdeki aydınlatmanın çalışanlar açısından konforlu, işletmeler açısından enerji verimli olacak şekilde yapılması her geçen gün biraz daha önem kazanıyor. Hem yüksek verimli ve kamaşma kontrollü ürünlerimiz, hem de yaptığımız doğru aydınlatma projelerimiz sayesinde bu iki ihtiyacın ideal kesişim noktasını yakalayabiliyoruz. Bu bakış açısıyla, son dönemde aydınlattığımız prestijli ofis projeleri arasına Hugo Boss’u da eklediğimiz için mutluyuz. Moda sektörünün dünya çapındaki en saygın markalarından birisi olan Hugo Boss’un, mağazalarının ardından ofis aydınlatması için de keyifli bir çalışma yapmış olduk. Bu proje için bize güvenen başta Mimar Hakan Sekmen bey olmak üzere Sekmen & Partners firmasına ve elbette Hugo Boss Türkiye yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.’ yorumunu yaptı. 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.