MEDYA > HABERLER

Opera İstanbul’un ışığı LAMP 83’ten
Tarih : 27.08.2019

Opera İstanbul’un ışığı LAMP 83’ten

 

Dünyanın en iyi bebek markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Opera İstanbul da, aydınlatma partneri olarak LAMP 83’ü seçti.

 

15 yılı aşkın bir süredir Avusturya, Almanya, Amerika, Danimarka, Hollanda ve İsveç bazlı dünyanın en iyi bebek ve çocuk markalarının ürünlerini Türkiye'ye getiren Opera İstanbul, İstanbul Suadiye’deki mağazanın ardından, Caddebostan mağazası için de LAMP 83 ile çalışmayı tercih etti.

 

İstanbul ve İzmir’deki altı şubesinde faaliyetlerini sürdüren Opera İstanbul’un 305 metrekarelik iki katlı mağazasında, LAMP 83’ün R-Flex ailesine ait ürünlerin kullanımı ile firmanın tercih ettiği gibi  homojen bir aydınlatma yakalandı.

 

Mağazanın katları arasındaki kot farkına göre ürünlerin açı ve güçlerinin ayarlandığı projede, A++ enerji verimliliğine sahip R-Flex ailesinden 44 adet spot ve 82 adet ankastre ürün kullanıldı.

 

LAMP 83 Satış Grup Müdürü Serhan Acar Opera İstanbul mağazası için yapılan çalışmayı ‘Perakende mağazalarının aydınlatılmasında önemli olan, bir yandan ışıkla mağazanın mimarisi ve firmanın  kurumsal kimliğini vurgularken, diğer yandan hem mağaza vitrininin, hem de teşhirlerin ön plana çıkarılarak, dikkat çekmelerinin sağlanmasıdır. LAMP 83 olarak, mağaza aydınlatmasındaki büyük tecrübemiz sayesinde, hem aydınlatmasını yaptığımız ürünlerin müşteriler nezdindeki albenisini arttırarak mağazanın satışlarına katkıda bulunuyor, hem de A++ enerji verimli ürünlerimizle işletme giderlerini düşürüyoruz. Tüm bu faktörleri bir araya getirerek yarattığımız müşteri memnuniyeti sayesinde, sektörünün dinamik firmalarından Opera İstanbul ile olan işbirliğimiz büyüyerek devam ediyor’ şeklinde yorumladı.

 

Projenin fotoğraf galerisi için lütfen tıklayın...

 

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.