MEDYA > HABERLER

LAMP 83’ten Era Yapı ile leziz projeler...
Tarih : 24.01.2019

LAMP 83’ten Era Yapı ile leziz projeler...

 

LAMP 83, pastane & café sektörünün önde gelen uygulama firmalarından Era Yapı ile beraber, başarılı projelere imza atmaya devam ediyor.

 

 

Yaklaşık on yıldır Era Yapı’nın aydınlatma çözüm ortağı olan LAMP 83, Türkiye’nin farklı bölgelerindeki pastane, café, fırın ve restoran projelerinde, gıda aydınlatmasına uygun özel LED çözümleri ile beraber, lezzetli yiyeceklere albeni katmaya devam ediyor.

 

LAMP 83, Era Yapı ile son dönemde İstanbul Acıbadem’de yer alan Fırın Anatolia, Hamurdan Fırın & Café ve Görgülü Pastane’sini aydınlattı. LAMP 83’ün yüksek enerji verimliliğine sahip ürünleri, Era Yapı ile gerçekleşen projelerde, gıda aydınlatması için özel olarak tasarlanmış kamaşma önleyici aksesuar, filtre veya LED çipleri ile kullanılıyor. Acıbadem’de gerçekleştirilen üç projede, Silver, Dayled, Sign, Art ve R-Flex ürün ailelerinin, bu şekilde özelleştirilmiş versiyonları kullanıldı.

 

LAMP 83 ile yaptıkları çalışmaları değerlendiren Era Yapı Kurucu Ortağı Mimar Fırat Erdem, aydınlatma tasarımında dikkat ettikleri hususları ‘Tasarımın en önemli unsuru olan aydınlatmayı ve bir mekanın ışığını tasarlarken, aydınlık düzeyinin homojen olmasından kaçınarak, ürüne ya da esere kattığımız değeri ve ustalığı kullanıcıların da fark edebilmesini sağlıyoruz’ şeklinde özetledi.

 

Uzun yıllar boyunca LAMP 83’ün gıda filtreli özel ürünleriyle çok canlı görüntüler ve başarılı sonuçlar aldıklarını belirten Fırat bey, LAMP 83’ün özel LED çözümleri hakkında ‘Son dönemde enerji tüketimi ve ısınma/ısıtma sorunları karşısındaki avantajları ile beraber, filtresiz olarak doğrudan istediğimiz renk düzeyini sağlayabilen yeni LED çiplerini kullanmaya başladık ve sonuçlarından gayet memnunuz.’ yorumunu yaptı.  

 

Tenik altyapısı ve hizmet kalitesiyle LAMP 83’ün güvenilir bir çözüm ortağı olduğunu belirten Mimar Fırat Erdem, sözlerini ‘LAMP 83’ün yaptığı Ar-Ge çalışmaları sayesinde, yeni teknolojilerden haberdar olup, bu teknolojileri güvenilir bir kaynaktan temin edebilmenin avantajını ve gücünü uzun süredir kullanıyoruz. Şimdiye kadar bize kattıkları için LAMP 83’e teşekkür ederken, gelecekte daha iyi projelere, birlikte imza atacağımıza inanıyoruz.’ diyerek noktaladı.

 

Veri sorumlusu sıfatıyla tarafımızca toplanan, saklanan ve işlenen kişisel verileriniz için KVKK'nın Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlüğü başlıklı 10.maddesi uyarınca faaliyette bulunmaktayız.