MEDYA > HABERLER

Yılı ödülle kapatan LAMP 83, 2018 için hedef büyüttü…
Tarih : 04.01.2018

Yılı ödülle kapatan LAMP 83, 2018 için hedef büyüttü…

 

Son yıllarda istikrarlı şekilde büyümeye ve gelişmeye devam eden LAMP 83, prestijli projelere imza attığı ve İstanbul Sanayi Odası’ndan (İSO) aldığı Enerji Verimli Ürün ödülüyle başarıyla kapattığı yılın ardından, 2018’e büyük hedeflerle giriyor.

 

55 yıllık tarihiyle aydınlatma sektörünün öncü kuruluşu olan LAMP 83, sene başından bu yana imza attığı prestijli projelerle başarıyla tamamladığı bir yılı geride bıraktı.  2017’yi, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından ilk kez düzenlenen İSO Enerji Verimliliği Ödülleri’nde, ‘KOBİ Enerji Verimli Ürünler’ dalında aldığı birincilik ödülüyle taçlandıran LAMP 83, enerji verimliliği konusundaki başarısını da bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Geçen yıla göre cirosal bazda hedeflediği büyüme oranını yakalayan LAMP 83, 2018’de devreye alacağı yeni yatırımlarla üretim hacmini artırmayı planlıyor. Ürün gamına yeni eklenen ve istenen şekil ile uzunlukta kullanılabilmesi sayesinde sınırsız mimari aydınlatmanın kapılarını açarak, adeta aydınlatmada devrim yapan Wiggle ürünüyle büyük beğeni toplayan LAMP 83, yeni yılda Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek “İnsan Odaklı Aydınlatma” başta olmak üzere yeni nesil teknolojileri kullanarak ürün gamını ve hizmet sunduğu sektörleri de çeşitlendirmeyi hedefliyor.

 

LAMP 83, 2017 içinde Rönesans Holding’in İzmir Optimum Extension ve Hilltown AVM'nin iç aydınlatması ile İstanbul Optimum'un LED dönüşümü projelerine imza attı. Ayrıca, Vadi İstanbul AVM ve Acıbadem Altunizade hastanesiyle birlikte Vakıfbank’ın yeni yönetim binasının iç aydınlatması gibi büyük ve önemli projeleri de tamamladı.

 

İhracat kanadındaki atağını da sürdüren LAMP 83, Avrupa pazarındaki faaliyetlerine ağırlık verdiği bir yılı geride bırakırken özellikle mimari ofisler, aydınlatma tasarım ofisleri, proje firmaları ve kamu kurumları ile olan bağlarını da kuvvetlendirdi.

 

2018 yılında, aydınlatma sektörünün uluslarası alandaki en büyük buluşması olan ve iki yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen Light+Building Fuarı’nda da boy gösterecek olan LAMP 83,  büyük ilgi görmesini beklediği yeni ürün tasarımlarını ziyaretçilerin beğenisine sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

Tüm bu gelişmelerin ışığında 2017 yılını değerlendiren ve 2018 yılı hedeflerine değinen LAMP 83’ün LAMP 83 Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar, ‘2017 yılını farklı sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler ve  istediğimiz oranda bir büyüme kaydederek kapatıyoruz. Bu yıl şirketin büyümesi ve gelişmesine paralel olarak, kadromuzu büyütüp istihdam artışı da sağladık. 2018 yılında özellikle, ürün gamı ve müşterilerimize verdiğimiz hizmet alanlardaki yeniliklerle birlikte yurtdışı pazarlara yönelik faaliyetlerimizi de çeşitlendirmeyi hedefliyoruz. Yeniliklerin peşinde koşmaya, LAMP 83’ü daha da iyi yerlere taşıyabilmek için var gücümüzle çalışmaya her zaman olduğu gibi devam edeceğiz. ’ yorumunu yaptı.